Πραγματοποιήσαμε αναβάθμιση αλγορίθμου, πλέον τρέχουμε σε ανάλυση 28 χιλιομέτρων από 56 χιλίομετρα, για 17 ημέρες 

Προγνώσεις 17 ημερών ; και όμως είναι πραγματικότητα, δείτε παρακάτω και πατήστε [17day]

Athens

11.4°C - 18.4°C

Clear sky

Pressure: 1011.34-1013.08

Elevation: 46 meters

Next days forecast

March 31 Tuesday
Clear sky

14.9°C

April 01 Wednesday
Mostly cloudy

15.4°C

April 02 Thursday
Mostly cloudy

14.2°C

April 03 Friday
Drizzle

14.6°C

April 04 Saturday
Partially clear

14.1°C

April 05 Sunday
Mostly cloudy

16.3°C

April 06 Monday
Broken Clouds & Rain

12.4°C

April 07 Tuesday
Partially clear

10.1°C

April 08 Wednesday
Drizzle

10.9°C

April 09 Thursday
Drizzle

12.2°C

April 10 Friday
Drizzle

11.6°C

April 11 Saturday
Partially clear

14.1°C

April 12 Sunday
Partially clear

15.6°C

April 13 Monday
Moderate rain

12.7°C

April 14 Tuesday
Moderate rain

11.9°C

April 15 Wednesday
Moderate rain

14.7°C

April 16 Thursday
Broken Clouds & Rain

11.1°C

N/A n/a
N/A

n/a