Πραγματοποιήσαμε αναβάθμιση αλγορίθμου, πλέον τρέχουμε σε ανάλυση 28 χιλιομέτρων από 56 χιλίομετρα, για 17 ημέρες 

Προγνώσεις 17 ημερών ; και όμως είναι πραγματικότητα, δείτε παρακάτω και πατήστε [17day]

Athens

13.9°C - 20.7°C

Mostly cloudy

Pressure: 1017.47-1019.05

Elevation: 46 meters

Next days forecast

April 25 Saturday
Mostly cloudy

17.3°C

April 26 Sunday
Mostly cloudy

16.4°C

April 27 Monday
Mostly cloudy

17.8°C

April 28 Tuesday
Partially clear

20°C

April 29 Wednesday
Clear sky

18.6°C

April 30 Thursday
Clear sky

18.9°C

May 01 Friday
Mostly cloudy

18.4°C

May 02 Saturday
Mostly cloudy

18.3°C

May 03 Sunday
Partially clear

18.5°C

May 04 Monday
Partially clear

20.2°C

May 05 Tuesday
Clear sky

22.8°C

May 06 Wednesday
Partially clear

25°C

May 07 Thursday
Partially clear

25.2°C

May 08 Friday
Partially clear

25.5°C

May 09 Saturday
Partially clear

24.7°C

May 10 Sunday
Clear sky

26.9°C

May 11 Monday
Clear sky

22°C

N/A n/a
N/A

n/a